Nasze osiągnięcia
Rok szkolny 2016/2017

data aktualizacji: 19 Października 2016

  Gminny etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Anny Kamieńskiej
  • I miejsce w kategorii kl. IV-VI zajął Mateusz Fałdyga (kl. 4a)
  • II miejsce w kategorii kl. IV-VI zajął Szymon Bronowicz (kl. 4b)
  •  Uczniów przygotowały: pani Beata Nadgrodkiewicz


  Powiatowy etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Anny Kamieńskiej

  • I miejsce w kategorii kl. IV-VI zajął Mateusz Fałdyga (kl. 4a)
  • II miejsce w kategorii kl. IV-VI zajął Szymon Bronowicz (kl. 4b)
 Uczniów przygotowały: pani Beata Nadgrodkiewicz


Archidiecezjalny Konkurs Plastyczny „Bądźcie świadkami miłosierdzia”
.

  • I miejsce zdobyła Zuzanna Bolesławska z klasy 5b (nauczyciel p. Ola Morawska)
  • Wyróżnienie zdobyła Karolina Kućmińska z klasy 4a (nauczyciel p. Katarzyna Świerszcz)


Ogólnopolski Konkurs PLANSZOWE PODRÓŻE PO LITERATURZE, objęty honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 38 w Lublinie.

  • Karolina Kućmińska (kl. 4a)  zdobyła nagrodę główną,
  • Mateusz Fałdyga, Kajetan Kuczyński i Mateusz Szczepański (kl. 4a) zdobyli nagrodę.

 Szkolnym opiekunem konkursu była p. Beata Nadgrodkiewicz.




Szkoły Podstawowe -"IGRZYSKA.
Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe.
29 września 2015 stadion sportowy ZS nr 2 Świdnik.
  • Dziewczęta z SP 4 Świdnik zdobyły III miejsce.Skład drużyny : Iza Zawalska, Maja Zaremba, Anna Komsta, Magda Bortacka, Gabriela Stodulska, Liwia Baszczuk, Julia Głowacka, Patrycja Glinka. Przygotowanie do zawodów lekkoatletycznych  i opiekun grupy -Dorota Małek
  • Chłopcy z SP 4 Świdnik zdobyły III miejsce. Przygotowanie do zawodów lekkoatletycznych  i opiekun grupy -Małgorzata Okapa


Biegi Niepodległości - Bieg dla chłopców z rocznika 2006 i 2007

  • II-gie miejsce - Szymon Bronowicz z klasy 4b


Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. 29 września 2015 stadion sportowy ZS nr 2 Świdnik. Szkoły Podstawowe -"IGRZYSKA. Dziewczęta z SP 4 Świdnik   zdobyły III miejsce
  • Skład drużyny : Iza Zawalska, Maja Zaremba, Anna Komsta, Magda Bortacka, Gabriela Stodulska,Liwia Baszczuk, Julia Głowack, Patrycja Glinka 
  • Przygotowanie do zawodów lekkoatletycznych  i opiekun grupy -Dorota Małek

13 grudnia 2016 r. dziewczęta wzięły udział w powiatowych zawodach w piłce koszykowej. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku .Dziewczęta zajęły III miejsce.

  • Skład drużyny: Emilia Świderska, Nikola Nomejko, Ala Nizioł, Julia Wawrzeniak, Patrycja Glinka, Maja Zaremba, Agata Charmast, Agata Szumigaj, Ala Barwińska, Patrycja Kostrzanowska, Ala Koźlicka.
  • Przegotowanie do zawodów z piłki koszykowej i realizator : Dorota Małek


23 lutego 2017r.  dziewczęta uczestniczyły w powiatowych zawodach sportowych w piłce ręcznej. Miejsce zawodów Szkoła Podstawowa Nr 7 w Świdniku. Dziewczęta zajęły III miejsce.

  • Skład drużyny: Ala Barwińska, Paulina Borowiecka, Agat Charmast, Patrycja Glinka, Patrycja Kostrzanowska, Ala Koźlicka, Ala Nizioł, Nikola Nomejko, Olga Porębska, Agata Szumigaj, Emilia Swiderska, Wawrzeniak Julia, Iza Zawalska, Patrycja Zmysłowska.
  • Przygotowanie do zawodów z piłki ręcznej  i realizator : Dorota Małek.

28 kwietnia 2017r dziewczęta wzięły udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minipiłce nożnej. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej w Piaskach. Nasze dziewczęta zajęły III miejsce.  Przygotowanie do zawodów oraz realizator zadania Dorota Małek.

  • Skład drużyny: Świderska Emilia kl.VIb, Borowiecka Paulina kl. VIb, Charmast Agata kl.VIb, Komsta Anna kl. Va, Koźlicka Alicja kl.VIb, Nomejko Nikola kl.VIa, Olszewska Amelia kl. VIb,  Szumigaj Agata kl. VIb, Wawrzeniak Julia kl. VIa, Zaremba Maja kl. VIa,  Zawalska Iza kl.VIa


Rok szkolny 2015/2016

data aktualizacji: 22 Października 2015

  • LAUREACI KONKURSÓW KURATORYJNYCH: (I etap)
    • KONKURS ORTOGRAFICZNY: Jakub Machnikowski, uczeń klasy 5b oraz Jarosław Leśny, uczeń klasy 6b.

  • Kajetan Kuczyński kl. 3a - II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Świdniku.

  • Archidiecezjalny Konkurs Poezji Maryjnej "Maryja Matka Miłosierdzia" organizowanym w Szkole Podstawowej w Łęcznej (przygotowanie p. Ola Morawska)
    II miejsce: Oliwia Wanarska, uczennica klasy 6a

  • Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Anny Kamieńskiej w Miejsko - Powiatowej Bibliotece w Świdniku - eliminacje gminne:
  •  1. W kategorii uczniów szkół podstawowych kl. I-III
    •  I miejsce –  Mateusz Fałdyga z kl. 3a (przygotowany przez p. Annę Lal)
  •   2. W kategorii uczniów szkół podstawowych klas IV – VI
    •  I miejsce –  Milena Binięda z kl. 6a (przygotowana przez p. Beatę Nadgrodkiewicz)

  • Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Anny Kamieńskiej w Miejsko - Powiatowej Bibliotece w Świdniku - eliminacje powiatowe:
  •  1. W kategorii uczniów szkół podstawowych kl. I-III
    •  I miejsce –  Mateusz Fałdyga z kl. 3a (przygotowany przez p. Annę Lal)
  •   2. W kategorii uczniów szkół podstawowych klas IV – VI
    •  II miejsce –  Milena Binięda z kl. 6a (przygotowana przez p. Beatę Nadgrodkiewicz)

  • XIV Ogólnopolski Konkurs Poetycki "Ogrody Jesieni" - Dominika Serafińczuk z kl. 6a.

  • LAUREAT KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO:  Jarosław Leśny, uczeń klasy 6b.

  • IX Wojewódzki Konkurs Plastyczny Święta Wielkiej Nocy - tradycja i współczesność (opiekun Ewa Bzowska)
    • W kategorii POCZTÓWKI grupa wiekowa 6-7 lat - II nagrodę zdobyła Anna Leśny
    • W kategorii POCZTÓWKI grupa wiekowa 8-9 lat - IV nagrodę zdobyła Patrycja Gołdys
    • W kategorii STROIKI I OZDOBY NA STÓŁ grupa wiekowa 6-7 lat - I nagrodę zdobył Maciej Bzowski
    • W kategorii STROIKI I OZDOBY NA STÓŁ grupa wiekowa 8-9 lat - wyróżnienie zdobył Maciej Bzowski

  • Szkolne eliminacje matematycznego konkursu "5 przez 10" dla uczniów klas 6 organizowanego przez Gimnazjum nr 3 w Świdniku. (uczniowie przygotowani przez p. Beatę Zarosińską).
  • Do drugiego etapu przechodzą:
    • klasa 6b: Oliwia Janczak, Jarosław Leśny, Julia Płońska, Nela Kuś 
    • klasa 6a: Milena Binięda, Oliwa Weremko

  • II miejsce w 6. edycji Turnieju Wiedzy o Świdniku organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 otrzymał Jakub Machnikowski

  • XI Powiatowy Konkurs Matematyczny dla uczniów klas trzecich „KALKULATOREK 2016 ” -
    • Kajetan Kuczyński klasa 3a - tytuł LAUREATA. 
    • Mateusz Fałdyga, klasa 3a - WYRÓŻNIENIE.

  • Konkurs Literacko-Plastyczny "Moja książka" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr3.
  • I miejsce  - Jolanta Delekta  (1c) – SP nr 4 w Świdniku – „Alfabet”, op. p. Danuta Serafińczuk
  • II miejsce -  Julia Masaniec  (1c) – SP nr 4 w Świdniku – „Cztery pory roku”, op. p. Danuta Serafińczuk   (w kategorii: PRACE INDYWIDUALNE  –  Plastyczne)    
  • III miejsce  – Natalia Miłosz, Oliwia Wanarska (6a) – SP nr 4 w Świdniku – „Medalion miłości”, op. p. Beata Nadgrodkiewicz (w kategorii: PRACE ZESPOŁOWE)  
  • II miejsce –  Magdalena Bortacka  (4a) – SP nr 4 w  Świdniku – „Gang łapek i ogonków”, op. p. Agnieszka Lubowiecka (w kategorii: PAMIĘTNIK)  

  •  Konkurs plastycznym pt. „Święty Jan  Paweł II – przyjaciel dzieci, Świadek Miłosierdzia” organizowanym dla przedszkoli i klas 1-3 szkół podstawowych.
  • I miejsce             WERONIKA MORAWSKA kl. 1c - nauczyciel Katarzyna Świerszcz
  • II miejsce            ALICJA CYBULSKA kl. 2a - nauczyciel Ola Morawska
  • II miejsce            HANNA WITKOWSKA kl. 2b - nauczyciel Ola Morawska
  • III miejsce          MARLENA KOWALSKA kl. 1c - nauczyciel Katarzyna Świerszcz
  • III miejsce          INGA PIZOŃ kl. 2a - nauczyciel Ola Morawska

  • Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK.
  • Wyróżnienia z klas drugich otrzymali: Karolina Kowalik, Inga Pizoń, Marcel Kowalewski, Iwo Skoczylas;
  • wyróżnienia z klas trzecich: Karolina Kućmińska, Alicja Wrona, Mateusz Fałdyga, Kacper Kozak.
  • Wyróżnienie z klasy szóstej: Oliwia Weremko .
  • Dwie nagrody: Anna Kwiatek i Kajetan Kuczyński z klasy trzeciej.

  • Ogólnopolskie Dyktando Szkolne zorganizowane prze Centrum Edukacji Szkolnej.
    • Jakub Machnikowski (5b) został nagrodzony dyplomem laureata,
    • Kajetan Kuczyński (3a) – dyplomem wyróżnienia.

  • I miejsce - zespoły: Zofia Kłopotowska i Oliwia Weremko oraz Milena Binięda i Oliwia Wanarska z klasy 6a w konkursie na „Najładniejszą gwiazdę kolędnika” zorganizowanym pod patronatem Starosty Powiatu Świdnickiego (opiekun Ola Morawska)

  • IX Wojewódzki Konkurs Plastyczny Święta Wielkiej Nocy - tradycja i współczesność (opiekun Ewa Bzowska)
    • W kategorii POCZTÓWKI grupa wiekowa 6-7 lat - II nagrodę zdobyła Anna Leśny
    • W kategorii POCZTÓWKI grupa wiekowa 8-9 lat - IV nagrodę zdobyła Patrycja Gołdys
    • W kategorii STROIKI I OZDOBY NA STÓŁ grupa wiekowa 6-7 lat - I nagrodę zdobył Maciej Bzowski
    • W kategorii STROIKI I OZDOBY NA STÓŁ grupa wiekowa 8-9 lat - wyróżnienie zdobył Maciej Bzowski

  • XII Uliczne Biegi Niepodległościowe:
    • Szymon Bronowicz (kl. 3b) II miejsce w kategorii chłopcy klas III- IV  
    • Emilia Świderska (kl. 5b) III miejsce w kategorii dziewczęta klas III- IV

  • VII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI "TANG SOO DO" -  Paweł Dąbrowski zajął dwa razy I miejsce!!! w konkurencji semi contact w kategorii młodzicy - 150 cm  oraz w konkurencji drużynowej w kategorii młodzicy.

  • Archidiecezjalny Konkurs Poezji Maryjnej "Maryja Matka Miłosierdzia" organizowanym w Szkole Podstawowej w Łęcznej (przygotowanie p. Ola Morawska)
  • II miejsce: Oliwia Wanarska, uczennica klasy 6a


  • Powiatowy Konkurs Recytatorski Pezji Anny Kamieńskiej w Miejsko - Powiatowej Bibliotece w Świdniku - eliminacje gminne:
  •  1. W kategorii uczniów szkół podstawowych kl. I-III
    •  I miejsce –  Mateusz Fałdyga z kl. 3a (przygotowany przez p. Annę Lal)
  •   2. W kategorii uczniów szkół podstawowych klas IV – VI
    •  I miejsce –  Milena Binięda z kl. 6a (przygotowana przez p. Beatę Nadgrodkiewicz)


Rok szkolny 2014/2015

data aktualizacji: 13 Listopada 2014

LAUREACI KONKURSÓW KURATORYJNYCH

  • KONKURS ORTOGRAFICZNY: JAROSŁAW  LEŚNY - uczeń klasy 5b, KACPER  ŚLIWA - uczeń klasy 6a,
  • KONKURS MATEMATYCZNY: ADRIAN  CHMIEL - uczeń klasy 6b

FINALIŚCI KONKURSÓW KURATORYJNYCH

  • KONKURS HISTORYCZNY: JAROSŁAW  LEŚNY - uczeń klasy 5b
  • KONKURS PRZYRODNICZY: JAKUB GÓRA - uczeń klasy 6a
  • KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO: KACPER ŚLIWA - uczeń klasy 6A

Szkolny konkurs pt. "Jabłko - moja jesienna inspiracja" -  jabłeczne dyktanda organizowany przez p. Agnieszkę Lubowiecką.

  • I miejsce ex aequo: Milena Binięda, kl.5a oraz Jakub Machnikowski, kl. 4b
  • II miejsce: Remigiusz Kowalik, kl 4b
  • III miejsce: Alicja Tyburek, kl. 6a

 

Szkolny konkurs pt. "Jabłko - moja jesienna inspiracja" -  jabłeczne prace plastyczne organizowany przez p. Agnieszkę Lubowiecką.

  • I miejsce: Maciej Markowski, kl. 6a
  • II miejsce ex aequo: Agata Szumigaj, kl. 4b oraz Agata Charmast, kl. 4b
  • III miejsce: Amelia Olszewska, kl. 4b

 

Szkolny konkurs pt. "Jabłkowe zagadki matematyczne" organizowany przez p. Beatę Zarosińską.

  • I miejsce: Maciej Markowski, kl. 6a
  • II miejsce: Milena Binięda, kl.5a

Konkurs matematyczny dla klas 5 (Etap Szkolny) organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Świdniku:

  • do drugiego etapu przechodzą: Oliwia Janczak, Julia Płońska, Jarosław Leśny, Bartłomiej Płoszaj - uczniowie klasy 5b.

Międzynarodowy Konkurs Logicznego Myślenia organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej:

  • 10 miejsce (na 4302 uczestników) : (tytuł "Mistrza Logicznego Myślenia") otrzymał Jarosław Leśny, 5b.

Konkurs Poezji, Prozy i  Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego - w Centrum Kultury w Lublinie - 26 października 2014 r  nasze uczennice: Beata Góral - 5b, Marta Winiarska – 5b, Zofia Kłopotowska - 5a, Alicja Tyburek - 6a, Kaja Błaszczak - 5a, Dominika Serafińczuk - 5b wraz z Chórem CANTO otrzymały tytuł LAUREATA Konkursu


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. ,,Im zawdzięczamy wolność żołnierzom Armii Krajowej” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Świdniku. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Zuzia Bolesławska z kl. 3b -  wyróżnienie 
  • Kacper Smarzak z kl. 3a -  wyróżnienie 

 

Szkolny konkurs pt. "Jabłko - moja jesienna inspiracja" -  jabłeczne prace plastyczneorganizowany przez p. Agnieszkę Lubowiecką.

  • I miejsce: Maciej Markowski, kl. 6a
  • II miejsce ex aequo: Agata Szumigaj, kl. 4b oraz Agata Charmast, kl. 4b
  • III miejsce: Amelia Olszewska, kl. 4b

 

 

·         IX Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny pt. Stroiki i pocztówki świąteczne organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Bartosz Binięda kl.1 a - III miejsce w kategorii pocztówka
  • Karolina Kowalik kl.1 a - wyróżnienie w kategorii pocztówka
  • Anna Szkulnik kl.3 b -  wyróżnienie w kategorii pocztówka
  • Anna Szkulnik kl.3 b -  wyróżnienie w kategorii stroik świąteczny
  • Julia Leśniak kl.1 a G nr 2 – I miejsce w kategorii stroik świąteczny

 

·         Konkurs Plastyczny „Tata Muminka”, zorganizowany przez Teatr H. Ch. Andersena w Lublinie , listopad 2014. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda.

  • Zuzanna Grabowska  kl. 3b – wyróżnienie

 

 

·         Konkurs Plastyczny Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia?  zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury  w Sanoku. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Karolina Kowalik kl. 1a – praca nagrodzona
  • Zuzanna Grabowska kl. 3b – praca nagrodzona

 

·         VIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. Święta Wielkiej Nocy organizowany przez MOK w Świdniku. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  •  Patrycja Gołdys kl. 1b – I miejsce
  •  Bartosz Binięda kl. 1a – I miejsce
  •  Klaudia Sikora kl. 1a - wyróżnienie

 

·         Ogólnopolski Konkurs Plastyczny W świecie pszczół – portret pszczoły organizowany w Pszczelej Woli. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  •   Oskar Wisowaty kl. 1c – III miejsce
  •   Karolina Zaczkowska kl.1a – wyróżnienie

 

·         Gminny Konkurs Plastyczny Z Janem Pawłem II przez Świat – pielgrzymki Ojca Świętego. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda 

  • Karolina Kowalik kl. 1a – III miejsce
  • Inga Pizoń kl. 1a - wyróżnienie


25.09.2014r. - Sztafetowe Biegi Przełajowe Reprezentacja chłopców z naszej szkoły w biegu 10x1000 metrów zajęła 3  miejsce w powiecie - opiekun p.Małgorzata Okapa


6. 05. 2015r. - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnickiego w mini piłce nożnej chłopców "IGRZYSKA 2015" skład drużyny: Adrian Leszczyński, kl 4a; Eryk Bolibok, kl 5b; Cyprian Zawadzki, kl 5b;  Daniel D'Elia, kl 5b; Bartłomiej Płoszaj, kl 5b; Kacper Bartoszek, kl 6a; Kamiński Jakub, kl 6a; Kacper Kosior, kl 6b; Gabriel Kosior, kl 6b; Kacper Kozak, kl 6b; opiekun: p. Arkadiusz Wiącek


14. 05. 2015r. - III miejsce w Rejonowych Igrzyskach "mini piłce nożnej" chłopców skład drużyny: Adrian Leszczyński, kl 4a; Eryk Bolibok, kl 5b; Cyprian Zawadzki, kl 5b;  Daniel D'Elia, kl 5b; Bartłomiej Płoszaj, kl 5b; Kacper Bartoszek, kl 6a; Kamiński Jakub, kl 6a; Kacper Kosior, kl 6b; Gabriel Kosior, kl 6b; Kacper Kozak, kl 6b; opiekun: p. Arkadiusz Wiącek


Rok szkolny 2013/2014

data aktualizacji: 06 Marca 2014

Szkolny konkurs "Ziemniaku tyś jak zdrowie..." organizowany przez p. Agnieszkę Lubowiecką.

  1. Miejsce I. Adrian Chmiel, kl. 5b, za utwór pt. „Ziemniaczane wariacje” 
  2. Miejsce II.Wiktoria Wrona, kl. 5a, za utwór zaczynający się słowami „Ziemniaczku, uwielbiam Ciebie….” 
  3. Miejsce III.- Milena Binięda, kl.4a,  za utwór pt. „Ziemniaki

Szkolny konkurs "Wkręćmy ziemniaka w matematykę" organizowany przez p. Beatę Zarosińską

  1. Miejsce I. – Julia Płońska, kl. 4b, za wykonanie pieczątek z cyframi z ziemniaka. 
  2. Miejsce II. – Maciej Wisowski, kl. 4a, za wykonanie działania matematycznego z obierków ziemniaka. 
  3. Miejsce III.- Adrian Chmiel, kl. 5b, za wykonanie zbioru zadań związanego z ziemniakiem.
Konkurs Kuratoryjny z historii - etap szkolny.  Przygotowanie do konkursu: p. Piotr Jusiński. Do drugiego etapu przeszło dwóch uczniów.
  1. Wojciech Delekta, kl.6a
  2. Adam Fałdyga, kl.6b

Konkurs matematyczny MAT organizowany przez Łowcy Talentów Jersz. Przygotowanie do konkursu: p. Ola Morawska, p. Elżbieta Żuk - Suska, p. Małgorzata Firszt, p. Beata Zarosińska. Najwyższe wyniki osiągnęli uczniowie:

  1. Jarosław Leśny, kl 4b
  2. Maciej Markowski, kl 5a
  3. Kamil Młynarczyk, kl 6b

Konkurs matematyczny PANGEA organizowany przez Międzynarodowe Gimnazjum nr 51 i Liceum Ogólnokształcące Meridian oraz Vistula University w Warszawie. Przygotowanie do konkursu: p. Ola Morawska, p. Elżbieta Żuk - Suska, p. Małgorzata Firszt, p. Beata Zarosińska. Najwyższe wyniki osiągnęli uczniowie:

  1. Jarosław Leśny, kl 4b - przechodzi do II etapu
  2. Oliwia Janczak, kl4b  - przechodzi do II etapu
  3. Adrian Chmiel, kl 5b
  4. Mateusz Sidor, kl 4a,
  5. Jakub Góra, kl 5a
  6. Oliwia Weremko, kl 4a
  7. Gabriela Wójcik, kl 6a

XII Powiatowa Corrida Ortograficzna - konkurs organizowany przez Starostę świdnickiego oraz Zespół Szkół w Mełgwi

  • III miejsce - Adam Fałdyga 6b
Turniej Powiatowego XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego organizowany przez MOK w Świdniku
  • laureat - Adam Fałdyga 6b

IV edycja Powiatowego Konkursu Językowego "Słowa, słówka i półsłówka, czyli o poprawności językowej":

  • drużynowo II miejsce: Natalia Łopata, Jakub Góra oraz Kacper Śliwa (klasa 5a)

Konkurs  Plastyczny ,,Stroiki i pocztówki Świąteczne” zorganizowany 17 grudnia 20013 przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda.

  • Milena Binięda kl. IV a  I miejsce  w kategorii stroiki świąteczne, wiek 10-12 lat
  • Julia Leśniak  kl. VI a– III miejsce  w kategorii stroiki świąteczne, wiek 10-12 lat


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. ,,Im zawdzięczamy wolność żołnierzom Armii Krajowej” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Świdniku. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Jakub Matacz  kl. II b -  wyróżnienie 


XIV edycja Konkursu Plastycznego pt. ,,Moja Ojczyzna” zorganizowanego pod  patronatem Starosty Powiatu Świdnickiego i Burmistrza Miasta Świdnika przez Szkołę Podstawową  nr 5 w Świdniku. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Aleksandra Bomba z kl.  II b - I miejsce


VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. Święta Wielkiej Nocy – tradycja i współczesność” – marzec 2014. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Julia Płońska  kl. IV b - wyróżnienie
  • Weronika Watrak z klasy II b – wyróżnienie

 

XIII Powiatowy Konkurs Plastyczny pt.: „Świat fauny i flory wyczarowany z kartki papieru” organizowany przez Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Świdniku- maj 2014. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Julia Terlecka  kl. II b – nagroda
  • Wiktor Bałamut  kl. II b – nagroda


Gminny Konkursie Plastyczny „Nasz święty Jan Paweł II” - maj 2014. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Aleksandra Bomba kl. II b - II miejsce
  • Bartosz Binięda  kl. 0 a - II miejsce

 

Konkurs plastyczny pt. ,,Marzenia Uskrzydlają" zorganizowany przez  Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku i Port Lotniczy Lublin ( czerwiec 2014 ).                                                              

Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

Wszyscy uczestnicy konkursu z naszej szkoły otrzymali nagrody główne:

Weronika Kostrzewska kl.II b, Lena Dajewska kl.0 a, Kacper Smarzak  kl.II a, Zuzanna Duda kl. 0 a,  Łucja Elmerych kl.IV a, Bartosz Binięda kl.0 a, Kaja Błaszczak kl.IV a, Wojciech Szumiło  kl. 0 a, Wiktor Bałamut kl.II b, Agata Szumigaj kl.III b, Adam Szumigaj kl.III b, Emilia Świderska kl.III b, Natalia Błaszczak kl.II b, Maja Kukier kl.II a, Weronika Watrak kl.II b, Alicja Nizioł kl.III a, Aleksandra Bomba kl. II b, Filip Płoszaj kl. I b, Julia Kopciowska kl. II b, Zuzanna Grabowska kl. II b, Izabela Zawalska kl.III a, Zuzanna  Bolesławska kl. II b, Oliwia Wanarska kl.IV a, Anna Szkulnik kl.II b.


II Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej pt. "Patriotyzm w naszym sercu" - Szkoła Podstawowa nr 4 w Świdniku - 21.10.2013:
    • W kategorii duetów przyznano:
      • Natalia Błaszczak & Weronika Watrak kl.2b – I miejsce – statuetka oraz występ na akademii szkolnej
      • Zuzanna Bolesławska & Agata Hanc kl.2b – II miejsce – nagroda książkowa
    • W kategorii solistów:
      • Alicja Nizioł kl.3a – I miejsce – statuetka oraz występ na akademii szkolnej
      • Oskar Chodorowski kl.3a – II miejsce – nagroda książkowa
      • Anna Szkulnik kl.2b - III miejsce - nagroda książkowa


Koncert galowy VII Wojewódzkiego Konkursu Chórów Szkolnych Ogólnopolskiego Programu "Śpiewająca Polska" - Centrum Kultury w Lublinie - 18.12.2013 r.
    • Zosia Kłopotowska, Kaja Błaszczak kl.4a, Beatka Góral, Marta Winiarska kl.4b oraz Alicja Tyburek kl.5a wraz z chórem CANTO pod dyrekcją Ewy Bieniek zdobyły Złoty Dyplom  oraz Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Lubelskiego Polskiego Związku Chórów i Orkiestr
"Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek" - LO Nr1 im. W. Broniewskiego w Świdniku - 07.02.2014.
    • Beata Góral - 4b, Marta Winiarska – 4b ,Zofia Kłopotowska - 4a,  Alicja Tyburek - 5a, Kaja Błaszczak - 4a wraz z chórem CANTO pod dyrekcją Ewy Bieniek - I miejsce 

Konkurs recytatorski poezji Anny Kamieńskiej, etap szkolny (p. Z. Wnuczek)
  1. I miejsce: Milena Binięda, kl. 4a
  2. II miejsce: Alicja Tyburek, kl. 5a  
  3. III miejsce: Alicja Kulak , kl. 5a  

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna (Olimpus). Dyplomy laureata dla:

  1. Magdaleny Płońskiej, 6a  zajęła miejsce 7.
  2. Wiktorii Wrony, 5a zajęła miejsce 8.

Osoby zakwalifikowane do Turnieju Powiatowego XXX Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku
  1. Milena Binięda 4a,
  2. Adam Fałdyga 6b


Rok szkolny 2012/2013

data aktualizacji: 06 Marca 2014

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas szóstych "5 przez 10"- organizator: Gimnazjum nr 3

  • Szumigaj Grzegorz kl 6a

Konkurs Kuratoryjny z matematyki 

  • Szumigaj Grzegorz kl 6a - tytuł laureata 

Konkurs plastyczny „Im zawdzięczamy wolność – żołnierzom Armii Krajowej” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 7 w Świdniku (październik 2013). Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Izabela Zawalska z klasy I a - wyróżnienie
  • Julia Leśniak z klasy Va - wyróżnienie

 

Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Papież Jan Paweł II – przyjaciel dzieci”. (czerwiec 2013).  Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda.

  •  Natalia Błaszczak  z klasy Ib  - I miejsce.
  • Julia Terlecka z klasy Ib - II  miejsce.

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny Nasze lotnisko organizowany przez Zespół Szkół Nr 2 w Świdniku (wrzesień 2012).  Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda.

  •  Wiktoria Sobczuk z klasy I a - I miejsce
  • Alicja Nizioł z klasy II a - II miejsce
  • Kacper Smarzak z klasy I a - nagroda burmistrza.

 

VII Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny pt.: ,,Stroiki i Pocztówki świąteczne(grudzień 2012). Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda.

  •  Alicja Nizioł z klasy II a - I miejsce
  • Milena Binięda z klasy III a - I miejsce
  • Julia Leśniak z klasy V a - I miejsce
  • Bartłomiej Płoszaj z klasy III - II miejsce
  • Weronika Watrak z klasy I b - wyróżnienie
  • Julia Płońska z klasy III b - wyróżnienie

 

VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny pt. „Święta Wielkiej Nocy – Tradycja i Współczesność” organizowany przez MOK w Świdniku. ( marzec 2013). Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  •  Milena Binięda z klasy IIIa - I miejsce.
  • Bartłomiej Płoszaj z klasy IIIb - II miejsce.
  • Natalia Zawalska z klasy IIIb - III miejsce.

 

XII Powiatowy Konkurs Plastyczny, pt. „Coś z niczego”, organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Świdniku. ( czerwiec 2013).  Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda.

  • Alicja Barwińska  z klasy IIa  - nagroda.
  • Julia Leśniak z klasy Va – nagroda.
  • Milena Binięda z klasy IIIa -  wyróżnienie.


Sukcesy muzyczne

  1. Młodzi w hołdzie Błogosławionemu Janowi Pawłowi II – Kościół św. Rodziny w Lublinie – koncert z orkiestrą symfoniczną PSM II st. w Lublinie - 16.10.2012.
  2. Koncert Galowy Konkursu Prozy,Poezji i Pieśni Patriotycznej im. R. Kaczorowskiego w sali Konresowej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie – 08.11.2012.
  3. Uroczystości miejskie z okazji 11 listopada – 11.11.2012.
  4. 30-lecie SP 4 w Świdniku – 30.11.2012.
  5. Wojewódzki Konkurs Chórów Szkolnych w ramach Programu Śpiewająca Polska -Lublin – I miejsce, Złoty Dyplom- 01.12.2012.
  6. Święto Trzech Króli – koncert w Kościele pw. Najświetszej Marii Panny w Świdniku – 06.01.2013.
  7. Kolędy Świata – koncert z Chórem Akademickim UMCS w Lublinie – Chatka Żaka – 17.01.2013.
  8. Wojewódzki Festiwal Kolęd Puławy 2013 – Dom Chemika Puławy – I miejsce – nagroda finansowa 400 zł – 23.01.2013.
  9. Kolędowe Ostatki w kościele pw. Św. Kingi w Świdniku - 03.02.2013.
  10. Koncert z Filharmonią Lubelską w cyklu „FORUM LUTOSŁAWSKIEGO” - Lublin Sala Kongresowa Uniwersytetu Przyrodniczego - 17.04.2013
  11. Obchody Miasta Świdnika z okazji Uchwalenia Konstytucji 3-Maja- koncert na placu – 03.05.2013.
  12.  Wojewódzki Konkurs Chórów Szkolnych COR CANTANS w LublinieI miejsce i PUCHAR KURATORA OŚWIATY W LUBLINIE – 09.06.2013.


Rok szkolny 2011/2012

data aktualizacji: 06 Marca 2014

Konkurs Kuratoryjny z Historii - etap szkolny. Przygotowanie do konkursu: p. Piotr Jusiński.

  • Kozłowski Kacper kl 6b
  • Sobczak Aleksandra kl 6b
  • Krupa Szymon kl 6a

 

Konkurs Kuratoryjny z przyrody - etap szkolny. Przygotowanie do konkursu: p. Elżbieta Kotorowicz.

  • Stanisław Stefaniak kl 6a
  • Konrad Trześniewski kl 6b
  • Kacper Kozłowski kl 6b
  • Szymon Krupa kl 6b

 

Konkurs Kuratoryjny z matematyki - etap szkolny. Przygotowanie do konkursu: p. Elżbieta Żuk-Suska.

  • Konrad Trześniewski kl 6b

 

Konkurs Kuratoryjny polonistyczny - etap szkolny. Przygotowanie do konkursu: p. Agnieszka Lubowiecka

  • Góra Maciej kl 5a

 

VIII Dekanalny Konkurs Poezji Maryjnej organizowany przez ZS Nr 1 w Łęcznej. Przygotowanie do konkursu: p. Ola Morawska

  • I miejsce Katarzyna Biszkopt
  • III miejsce Agnieszka Pomorska

 

Szkolny konkurs pięknego czytania organizowany przez p. Agnieszkę Czajkę

  • I miejsce Adam Fałdyga kl 4b
  • II miejsce Adam Patro kl 3b
  • III miejsce Zuzanna Krzeszowiec kl4a
  • Wyróżnienie Aleksandra Adamek kl 4b

 

Konkurs matematyczny „5 przez 10”. Przygotowanie do konkursu: p. Ola Morawska , p. Elżbieta Żuk-Suska

  • Małek Andrzej kl 6a
  • Konrad Trześniewski kl 6b
  • Filip Buch kl 6b
  • Kozłowski Kacper kl 6b

 

XIII Konkurs Matematyczny klas 5. Przygotowanie do konkursu: p. Elżbieta Żuk-Suska, p. Barbara Lis

  • Szumigaj Grzegorz kl 5a
  • Narewko Iwona kl 5b
  • Drozd Łukasz kl 5b
  • Teodorczuk Aleksandra kl 5b

 

Eliminacje szkolnego Konkursu Matematycznego klas 4. Przygotowanie do konkursu: p. Małgorzata Firszt

  • Adam Fałdyga kl 4b

 

VII Powiatowy Konkurs Matematyczny uczniów klas III „Kalkulatorek 2012”. Przygotowanie do konkursu: p. Monika Iwańska

  • Wyróżnienie - Adrian Chmiel kl 3b

 

XIII Konkurs Matematyczny klas 5. Przygotowanie do konkursu: p. Barbara Lis, p.Elżbieta Żuk-Suska

  • 7 miejsce Iwona Narejko kl 5b
  • 8 miejsce Grzegorz Szumigaj kl 5a
  • 9 miejsce Drozd Łukasz

 

III Międzyszkolny Konkurs „Świętość Jana Pawła II w moich oczach”. Organizator Gimnazjum Nr 1 w Świdniku. Przygotowanie do konkursu: p. Katarzyna Świerszcz

  • Wyróżnienie – Julia Leśniak
  • Wyróżnienie – Nikodem Brodzki

 

V Powiatowy Konkurs o życiu i nauczaniu Jana Pawła II dla klas 3 szkół podstawowych. Przygotowanie do konkursu: p. Katarzyna Świerszcz , p. Anna Lal

  • Drużynowo V miejsce – Jakub Góra kl 3a
  • Jakub Kamiński kl 3a, Jakub Boruch kl 3b
  • Indywidualnie II miejsce – Jakub Kamiński kl 3a

 

Finał Konkursu Matematycznego „5 przez 10”, organizator: Gimnazjum nr 3 w Świdniku. Przygotowanie do konkursu: p. Elżbieta Żuk-Suska

  • Miejsce 3 – Konrad Trześniewski kl 6b

VII Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Z Przyrodą za Pan Brat”. Orgaznizator : Starosta Powiatu Świdnickiego. Przygotowanie do konkursu: p. Elżbieta Kotorowicz

  • III miejsce – Konrad Trześniewski – kl 6b

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”.

  • Wyróżnienia – Leśny Jarosław kl 2b
  • Wisowski Maciej kl 2a
  • Janczak Oliwia kl 2b
  • Sidor Mateusz kl 2b
  • Olejnik Weronika kl 2b
  • Chmiel Adrian kl 3b
  • Szumigaj Grzegorz kl 5a
  • Narejko Iwona kl 5b
  • Zaremba Adam kl 6a

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Im zawdzięczamy wolność – Żołnierzom Armii Krajowej” organizowany przez  SP 7. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Wyróżnienie - Julia Leśniak kl. 4a

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Malujemy z Anną Kamieńską” organizowany przez Miejską Powiatową- Bibliotekę Publiczną. Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Wyróżnienie – Bartek Kasprzak kl. 2a

 

XII edycja Konkursu Plastycznego „Moja Ojczyzna” organizowany  przez Starostwo Miasta Świdnik wraz z Burmistrzem. Przygotowanie do konkursu: p. Gertruda Lis

  • I miejsce – Nikodem Brodzki kl. 5a
  • Wyróżnienie – Ada Gręda kl. 6b


VI Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny „Stroiki i Pocztówki Świąteczne”. Organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku.  Przygotowanie do konkursu: p. Monika Iwańska

  • III nagroda – Krystian Kostrzanowski kl. 3b


V Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Święta Wielkiej Nocy. Tradycja i współczesność” . Organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku (kwiecień 2012). Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Wyróżnienie – Bartłomiej Kasprzak kl. 3a
  • Wyróżnienie – Bartłomiej Płoszaj kl. 3b

 

Gminny Konkurs Plastyczny pt. ,,Błogosławiony Jan Paweł II – przyjaciel rodziny” zorganizowany pod patronatem Burmistrza i Przewodniczącego Miasta Świdnik oraz Starosty Powiatu Świdnickiego ( maj 2012). Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Nagroda - Patrycja Kostrzanowska  kl. 1a
  • Nagroda - Oliwia Janczak kl. 2b

Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Błogosławiony Jan Paweł II – przyjaciel rodziny”. Przygotowanie do konkursu: p. Ola Morawska

  • Wyróżnienie – Milena Kuś kl. 3a


XI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mieszkańcy pól i łąk”. Organizator: Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Świdniku (maj 2012).

Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Nagroda - Natalia Błaszczak kl. 0b
Przygotowanie do konkursu: p. Halina Gudzińska
  • Nagroda - Oliwia Janczak  kl. 2b
  • Nagroda Dyrektora – Nela Kuś kl. 2b
  • Wyróżnienie – Marta Winiarska kl. 2b


Konkurs Plastyczny „Straż Pożarna Niosąca Pomoc” organizowany  z okazji XX-lecia Państwowej Straży Pożarnej pod honorowym patronatem Burmistrza Świdnika( maj 2012). Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • II miejsce - Alicja Nizioł  kl. 1a
  • III miejsce - Patrycja Zmysłowska kl. 1a

 Przygotowanie do konkursu: p. Halina Gudzińska

  • Wyróżnienie – Maja Zaremba kl. 1a
  • Wyróżnienie –  Dawid Padziński kl. 1a


IX Biegi Niepodległościowe organizowane przez Wspólnotę Świdnicką

  • II miejsce – Ząbek Karina kl 3b
  • III miejsce - Eryk Bolibok kl 2b

Szkolny Konkurs Recytatorski. Przygotowanie do konkursu: p. Beata Nadgrodkiewicz , p. Zofia Wnuczek

  • I miejsce Kasia Biszkont kl 5b
  • II miejsce Adam Fałdyga kl 4b


Sukcesy muzyczne:

  1. Konkurs Patriotyczny Poezji,Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda KaczorowskiegoI miejsce (nagroda pieniężna)- 05.11.11.
  2. Koncert Galowy w Filharmonii Lubelskiej Konkursu Pieśni Patriotycznej – 09.11.11.
  3. Występ na uroczystościach miejskich z okazji Odzyskania Niepodległości – 11.11.11.
  4. Koncert kolędowy w Gimnazjum w Bełżycach – 05.01.12.
  5. Konkurs Powiatowy Kolęd i Pastorałek w LO Nr.1 w Świdniku – I miejsce – 19.01.12.
  6. Koncert kolędowy w Karczmiskach oraz oprawa mszy niedzielnej w Kościele w Karczmiskach – 14-15.01.12.
  7. Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek w ramach programu Śpiewająca PolskaI miejsce – 21.01.12.
  8. Koncert kolędowy w Kościele pw. Św. Kingi w Świdniku – 22.01.12.
  9. Koncert kolędowy wraz z chórem Kantylena w III LO. im.Unii Lubelskiej w Lublinie – 27.01.12.
  10. Koncert z orkiestrą lubelskiej Szkoły Muzycznej I i II st. w Filharmonii Lubelskiej Młodzi Janowi Pawłowi II – 27.04.12.
  11. Akademia szkolna w ZSO Nr.1 z okazji Święta 3-go Maja(SP.Nr.4,Gimnazjum Nr.2, LO.Nr.2) – 27.04.12.
  12. Występ na uroczystościach miejskich z okazji Święta 3-go Maja – 03.05.12.
  13. Wojewódzki Konkurs Chórów Szkolnych COR CANTANS w LublinieII miejsce – 27.05.12.
  14. Międynarodowy Konkurs Pieśni Religijnej CANTATE DEO w Rzeszowie – 23.06.12.



Rok szkolny 2010/2011

data aktualizacji: 06 Marca 2014

Konkurs Kuratoryjny z historii - etap szkolny. Przygotowanie do konkursu: p. Piotr Jusiński.

  • Adam Boguń kl 6a
  • Patrycja Musik 6a

 

Konkurs Kuratoryjny z przyrody - etap szkolny. Przygotowanie do konkursu: p. Elżbieta Kotorowicz.

  • Kukier Bartosz 6a
  • Musik Patrycja 6a

 

Konkurs Kuratoryjny z matematyki - etap szkolny.

  • Kukier Bartosz 6a

 

Powiatowy konkurs plastyczny „Moja Ojczyzna”. organizator: Starosta Świdnicki i Burmistrz Miasta Świdnik

  • I miejsce Patrycja Kostrzanowska klasa 1

 

Miejski V Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny „Stroiki i Pocztówki Świąteczne”, organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Świdnik

  • I nagrodaNatalka Kowalczyk klasa 3a
  • wyróżnienieGrzegorz Szumigaj kl 4a

 

„Przyjaciel Przyrody” -  VII Powiatowy Konkurs Przyrodniczy

  • III miejsce Adam Fałdyga kl 3b
  • Laureat – Jakub Babicz kl 3b

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas czwartych - organizator: Szkoła Podstawowa nr 5

  • Szumigaj Grzegorz kl 4a
  • Narejko Iwona kl 4b

 

Międzyszkolny XII Konkurs Matematyczny klas piątych - organizator: Szkoła Podstawowa nr 3

  • Ania Zaremba kl 5a
  • Konrad Trzesniewski kl 5b

 

VI Powiatowy konkurs Matematyczny Kalkulatorek - organizator: Szkoła Podstawowa Nr 7

  • Wyróżnienie: Krystian Dziewa kl 3b, Zuzanna Ślęp kl 3b

 

II Międzyszkolny Konkurs „Świętość Jana Pawła II” - organizator : Gimnazjum nr 1 w Świdniku

  • III miejsce Zuzanna Sapko kl 5b
  • WyróżnienieAnna Pilecka kl 6a

 

IV Powiatowy konkurs o życiu i nauczaniu Jana Pawła II – „Jan Paweł II – nasz Niebieski Przyjaciel - organizator : Szkoła Podstawowa nr 3 w Świdniku

  • III miejsce drużyna klas 3


XI edycja Konkursu Plastycznego „Moja Ojczyzna”. Temat konkursu: Ilustracje do wierszy Marii Konopnickiej ( październik 2010). Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  •  I miejsce - Patrycja Kostrzanowska kl. 0 a


IV Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny pt. Stroiki i pocztówki świąteczne” organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku ( grudzień 2010 ). Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  •  Natalia Kowalczyk klasa IIIa – I miejsce
  • Jakub Kulak klasa IIIa – III miejsce
  • Milena Binięda klasa I a – III miejsce
  • Grzegorz Szumigaj klasa IVa – wyróżnienie

 

 

Konkurs Plastyczny pt. ,,Sport i zdrowy styl życia”  organizowany przez Spółdzielczy Dom Kultury w Świdniku ( luty 2011) . Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  •  Przemek Rakowski klasa III a - praca nagrodzona
  • Sebastian Jakubas klasa III a - praca nagrodzona
  • Julia Leśniak klasa III a - wyróżnienie
  • Natalia Miłosz klasa Ia -  wyróżnienie


I miejsce  - SP 4 - Szachy Drużynowe „Igrzyska” - Mistrzostwa Powiatu Świdnik


Szkolny Konkurs Recytatorski

  • Jakub Kulak z klasy 3a zakwalifikowany został do Turnieju Powiatowego XXX Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku

Turniej Powiatowy XXX Konkurs Recytatorski - orgaznizator: Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku

  • WyróżnienieAdam Fałdyga kl 3b



Rok szkolny 2009/2010

data aktualizacji: 27 Września 2013

X edycja Konkursu Plastycznego „Moja Ojczyzna”. Temat konkursu: „Z kronik historii Polski” ( październik 2009). Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Przemek Rakowski kl. II a - II miejsce    

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Poetów Ziemi Lubelskiej zorganizowany przez Miejsko – Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Anny Kamieńskiej w Świdniku (listopad 2009). Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  •  Ada Bodys  kl. II a - III miejsce

 

IV Bożonarodzeniowy Konkurs Plastyczny pt. „Stroiki i pocztówki świąteczne” zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku ( grudzień 2009). Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda  

  •  Sylwia Szaranik  kl. III b -  I miejsce za stroik świąteczny w kategorii wiekowej 8-9 lat.
  • Milenka Binięda z grupy sześciolatków - wyróżnienie za wykonany stroik świąteczny w kategorii wiekowej 6-7 lat.
  • Ada Gręda  kl. IV b - II nagroda za pocztówkę świąteczną  w kategorii wiekowej 10 – 12 lat.


Udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Poetów Ziemi Lubelskiej organizowanym przez Miejsko – Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Anny Kamieńskiej w Świdniku. Ada Bodys z klasy II a otrzymała II miejsce. ( październik 2009);

 

 

Udział w Międzyszkolnym Patriotycznym Konkursie Plastycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 7 w Świdniku oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej na temat „Im zawdzięczamy wolność – żołnierzom Armii Krajowej” (październik 2009)

 

·         Mateusz Drogomirecki z klasy II a otrzymał wyróżnienie;

 

 


Zorganizowanie Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, w którym udział wzięli wychowankowie świetlicy: Ada Bodys, Jakub Kulak, Julia Leśniak, Natalia Kowalczyk. Jakub Kulak został zakwalifikowany do  Turnieju Powiatowego XXIX Małego Konkursu Recytatorskiego organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku (marzec 2010);


Rok szkolny 2008/2009

data aktualizacji: 27 Września 2013

Konkurs Plastyczny ,,Polscy lotnicy” zorganizowany przez Gimnazjum Nr 2 im. Lotników Polskich w Świdniku ( czerwiec 2008). Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  •  Konrad Bijak klasa III a- III miejsce
  • Mariusz Korzeniowski  klasa VI b – wyróżnienie

 

Konkurs plastyczny – Moi ukochani babcia i dziadek  zorganizowany przez MOK w Świdniku (20.01.2009).  Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  • Adrianna Gręda klasa III - laureat konkursu

 

Wystawa pt. Wiosno, gdzie jesteś zorganizowana przez Galerię Venus w Świdniku  ( marzec 2009). Przygotowanie do wystawy: p. Marta Binięda

  •  Adrianna Bodys klasa I a - nagroda
  • Julia Leśniak klasa I a - nagroda
  • Sylwia Szaranik klasa II b - nagroda

Powiatowym Konkurs Plastycznym pt. Karol Wojtyła – Papież, Polak, Pielgrzym, Poeta zorganizowany przez Gimnazjum Nr 3 w Świdniku ( maj 2009).  Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda.

  •  Grzegorz Szumigaj klasa II a – I miejsce
  • Julia Leśniak klasa I a – II miejsce
  • Sylwia Szaranik klasa II  b – III miejsce;

 

Konkurs Plastyczny pt. ,,Mama, Tata i Ja” zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku (czerwiec 2009). Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  •  Magdalena Płońska klasa I a- nagroda
  • Julia Leśniak klasa I a - nagroda
  • Grzegorz Szumigaj klasa II a - nagroda

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny Pamięci Żołnierzy Armii Krajowej AK – ,,Pamięć największym hołdem bohaterom” zorganizowany przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Koło w Świdniku ( czerwiec 2009).Przygotowanie do konkursu: p. Marta Binięda

  •  Wojciech Łapin klasa IIa – III miejsce
  • Kerim Hasbouri klasa I b – wyróżnienie
  • Mateusz Drogomirecki klasa I a – wyróżnienie


·         I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Świdnickiego w Minikoszykówce Chłopców "Igrzyska 2009" - 18 marca 2009

o   Skład drużyny: Maciej Nieszporek, Marcel Mucha, Maciej Basiuk, Konrad Komsta, Alek Kołodziej, Maciej Grzegorczyk, Karol Wilkołek, Piotr Tarczyluk, Przemek Kaczyński, Patryk Trześniewski, Konrad Zdybel, Damian Siedlecki

·         I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Cełm w  Minikoszykówce Chłopców "Igrzyska 2009" - 8 kwietnia 2009

o   Skład drużyny: Maciej Basiuk, Maciej Nieszporek, Kacper Banecki, Konrad Komsta, Marcel Mucha, Alek Kołodziej, Maciej Grzegorczyk, Michał Janiec, Przemek Kaczyński, Karol Wilkołek, Konrad Zdybel,  Patryk Trześniewski, Damian Siedlecki

·         V miejsce w finale wojewódzkim 2008/2009w kategorii  minikoszykówki chłopców  - 23 kwietnia 2009

o   Skład drużyny: Marcel Mucha, Maciej Basiuk, Maciej Nieszporek, Kacper Banecki, Konrad Komsta, Alek Kołodziej, Maciej Grzegorczyk, Karol Wilkołek, Przemek Kaczyński, Piotr Tarczyluk, Patryk Trześniewski, Damian Siedlecki ,Michał Janiec,


Rok szkolny 2007/2008

data aktualizacji: 27 Września 2013

sukces.png


w roku szkolnym 2007/2008


<< 1 2 >>

Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego Nr 4 w Świdniku

copyright Beata Zarosińska