Wydarzenia szkolne
Festyn szkolny

data aktualizacji: 17 Czerwca 2015

Tegoroczne Święto Szkoły uczciliśmy tradycyjnie festynem rodzinnym. Tym razem motywem przewodnim stała się kultura indiańska. Przygotowania trwały bardzo długo, ale warto było! Efekt był oszałamiający. Na placu przed szkołą powstała niemal indiańska wioska. Można było podziwiać totemy przygotowane przez każdą z klas, a także tradycyjne indiańskie tipi. Przede wszystkim jednak uczestnicy – uczniowie, nauczyciele, rodzice i przybyli goście -  zadbali również o najważniejsze, czyli o odpowiedni strój!

W tym roku, podobnie jak na poprzednich festynach, mieliśmy do zaproponowania wiele atrakcji. Oczywiście wszystkie nawiązywały do kultury Indian, w którą wprowadzeniem była prezentacja multimedialna na ten temat.  Każdy zresztą mógł już na początku poczuć się Indianinem, kiedy dostawał dyplom ze swoim indiańskim imieniem. Potem, podczas konkursu, można było sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą różnych plemion.

   Atrakcjom nie było końca i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Powstało wiele indiańskich stoisk, które wszyscy chętnie odwiedzali. Dużym powodzeniem cieszyły się prace plastyczne. Każdy sam mógł przygotować dla siebie pióropusz lub prawdziwą indiańską biżuterię – bransoletkę lub naszyjnik. A przy kiermaszu książek można było zatrzymać się nie tylko po to, by rozeznać się w lekturach (także na temat Indian), ale by skonstruować własnoręcznie łapacz snów! Najmłodsi natomiast z przyjemnością przysiadali przy stoliku z indiańskimi kolorowankami, albo tuż obok, gdzie odbywało się malowanie twarzy.

  Festyn obfitował jak widać w wiele atrakcji. Wśród nich znalazły się również rozgrywki sportowe, zabawa z chustą animacyjną, rozpoznawanie i poszukiwanie tropów zwierząt czy zdobywanie sprawności indiańskich. Wiele działo się również na scenie! Z przyjemności mogliśmy podziwiać spektakl pt. Indiańska opowieść, występy tancerzy, piękne piosenki przygotowane przez chór, pokaz karate, a na koniec mogliśmy stać się widownią szkolnej edycji programu Mam talent.

     Ponadto, żeby tradycji stało się zadość, odbył się również kiermasz ciast i każdy mógł zasiąść sobie przed sceną w naszej szkolnej, indiańskiej kawiarni z ulubiony przysmakiem oraz  z kawą lub z herbatą. Tradycyjnie również pojawiło się stoisko z kiełbaską i pyszną zupą. Zatem zapewniona była strawa i dla ciała, i dla ducha.

 Dziękujemy wszystkim zaangażowanym -

      uczniom, rodzicom, zaproszonym gościom i sponsorom!

 

                                                                                                        Grono pedagogiczne


Happening ekologiczny

data aktualizacji: 11 Czerwca 2015

         22 kwietnia 2015roku odbył się II Happening ekologiczny organizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 w Świdniku. W tym roku nosił on tytuł Owoce i jarzyny to najzdrowsze witaminy. Celem naszej imprezy było kształtowanie nawyków zdrowego żywienia u dzieci. Do wzięcia udziału w uroczystości zaprosiliśmy wszystkie przedszkolaki z naszego miasta.

        O godzinie 9.00  uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 4 zebrali się przed budynkiem szkoły, ustawili kolejno klasami od pierwszych do szóstych i rozpoczęli  Marsz Ekologiczny chodnikami wzdłuż ulic miasta: Wojska Polskiego, Lotników Polskich, Racławickiej, kard. Wyszyńskiego. Wszyscy uczniowie głośno skandowali swoje hasła i radośnie śpiewali piosenki o warzywach i owocach. Uwagę przechodniów i mieszkańców zwracały kolorowe stroje, baloniki, a także transparenty tematycznie związane ze zdrowym żywieniem.

    Do muszli koncertowej Miejskiego Centrum Usług Socjalnych przybył zastępca burmistrza Tomasz Szydło, dyrektor ZSO nr 1 w Świdniku i mnóstwo przedszkolaków ze wszystkich świdnickich przedszkoli.  Pan burmistrz w kilku słowach zachęcił do zdrowego odżywiania i uroczyście otworzył II już Happening Ekologiczny. Następnie rozpoczął się spektakl dotyczący zdrowego żywienia, a później występy taneczne, wspólne śpiewanie piosenek. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały jabłka i kolorowanki ilustrujące owoce i warzywa.

      Happeningowi towarzyszyła zbiórka zużytych baterii, które są bardzo szkodliwe dla naszego środowiska.

Marta BiniędaSprawozdanie z Balu sportowego w SP nr 4 w Świdniku

data aktualizacji: 04 Marca 2015

We wtorek 17 lutego w Szkole Podstawowej Nr 4  w Świdniku odbył się Bal sportowy, zabawa trwała od godziny  17.00 do  19.00. Na bal zaprosiliśmy przedszkolaki ze świdnickich przedszkoli i najmłodszych uczniów z naszej szkoły. Celem imprezy było promowanie zdrowego stylu życia i oczywiście sportu.  Główne hasła naszego spotkania to: Gimnastykę zrób już z rana, forma gwarantowana i W zdrowym ciele, zdrowy duch. Tego dnia stołówka szkolna zamieniła się w salę balową.

"Tydzień Kostki Rubika"

data aktualizacji: 04 Lutego 2015

W naszej szkole odbył się "Tydzień Kostki Rubika" z tej okazji uczniowie klas 5 przygotowali bryły przypominające tą oto znaną wszystkim zabawkę oraz plakaty, które zawierały informacje o tym jak ona powstała, kto ją stworzył, jakie są rodzaje kostek, jakie rekordy w ich układaniu. Wszystkie prace zostały wywieszone na korytarzu szkolnym tak aby inni uczniowie mogli poznać tą jakże intrygującą zabawkę. Dodatkowo na całym korytarzu zostały rozwieszone różne ciekawostki dotyczące Kostek Rubika przygotowane przez p. B. Zarosińką.

Na zakończenie i podsumowanie całej akcji 8 stycznia chętni uczniowie klas 4 i 5 brali udział w pokazie dotyczącym "Kostki Rubika" prowadzonym przez  absolwentów naszej szkoły Grzegorza Szumigaja i Łukasza Drozda, aktualnie uczniów 2 klasy Gimnazjum nr 3 w Świdniku. (...)

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie z Kostką Rubika.
organizator akcji: Beata Zarosińska.Tydzień z jabłkiem - podsumowanie akcji

data aktualizacji: 23 Listopada 2014

Szkolny Festiwal Jabłka zakończony!

Święto jabłka rozpoczęliśmy 8 października 2014 roku. Tego dnia klasa 4b wraz z wychowawczynią, panią Agnieszką Lubowiecką, odwiedziła pobliskie gospodarstwo rolne specjalizujące się w uprawie jabłek. Uczniowie dowiedzieli się, jak długo rośnie jabłoń zanim zacznie owocować, jak zbierane i przechowywane są owoce. Oczywiście mogli skosztować pysznych, świeżych jabłek, które sami zrywali z drzew.

Od tego dnia na szkolnym korytarzu prezentowano gazetki i plakaty tematycznie związane z jabłkiem:

 • Od pestki do owocu -uczennice klasy 6a pod kierunkiem pani Elżbiety Kotorowicz;
 • Plakat wielkiej jabłoni z nazwami odmian jabłek-uczennice klasy 6a pod kierunkiem pani Agnieszki Lubowieckiej,
 • Jabłko w języku polskim (przysłowia, pochodzenie słowa ‘jabłko’)- pani Agnieszka Lubowiecka;
 • Jabłko w kuchni (proste potraw z jabłek)- pani Marta Binięda;
 • Wartości odżywcze jabłek -uczennice klasy 5a pod kierunkiem pani Beaty Zarosińskiej;
 • Jabłko jako symbol- pani Agnieszka Lubowiecka;
 • Czy to prawda, że Polska to światowy lider w produkcji jabłek?- pani Agnieszka Lubowiecka.

 Odbyły się trzy konkursy z jabłkiem w roli głównej:            

 • Konkurs matematyczny (nagrodzone 2 osoby)- organizator pani Beata Zarosińska;
 • Konkurs plastyczny (nagrodzono 4 osoby)- organizator pani Agnieszka Lubowiecka;
 • Konkurs na najciekawsze dyktando z jabłkiem w roli głównej (nagrodzono 4 osoby)- organizator pani Agnieszka Lubowiecka.


Świetlica szkolna również czynnie wspierała jabłeczny festiwal. Pani Marta Binięda:

 • czytała opowiadania Grzegorza Kasdepke pt. Jak mus, to mus, Kuba i Buba. Pieczone jabłka z książki Słodki rok Kuby i Buby;
 • zapoznała z artykułem ze „Świerszczyka” pt. Chcę wiedzieć więcej o jabłku. Dzieci wysłuchały informacji o uprawie jabłek, ich wartościach odżywczych i sposobach przyrządzania potraw.
 • czytała wiersz Jana Brzechwy pt. Entliczek pentliczek;
 • zachęcała dzieci, by brały udział w zabawie z robaczkiem z jabłuszka, a także rysowały jabłka na podstawie instrukcji w wierszu pt. Jabłuszko.

 Poza tym pani Marta zaproponowała oryginalne prace plastyczne związane z jabłkami:

 •  przestrzenne jabłka z plastikowych butelek oklejanie gładką bibułą;
 • decoupage z motywem owoców jabłoni na płytach CD;
 • dekoracja sali świetlicowej W sadzie.
  Tydzień jabłka w naszej szkole12 listopada o godzinie 11.35 klasy 4-6 wraz z nauczycielami i panią wicedyrektor Olą Morawską zgromadzili się na korytarzu szkolnym , by podsumować Szkolny Festiwal Jabłka. Rozdane zostały nagrody dla laureatów jabłecznych konkursów, przypomniane wartości odżywcze jabłek. Uczniowie zostali zachęceni do spożywania tych zdrowych owoców; każdy ze zgromadzonych otrzymał jabłko, które smakowała wyjątkowo.

koordynator: Agnieszka Lubowiecka

Tydzień z jabłkiem - podsumowanie akcji


Tydzień Kubusia Puchatka

data aktualizacji: 22 Stycznia 2014

Tydzień Kubusia Puchatka
10 – 17 stycznia 2014
 

18 stycznia 1882 roku urodził się pisarz Alan Aleksander Milne. Rocznica urodzin autora misia o bardzo małym rozumku stała się okazją do ustanowienia

18 STYCZNIA MIĘDZYNARODOWYM
DNIEM KUBUSIA PUCHATKA.

Urocze przygody wiecznie głodnego i poszukującego miodu Kubusia, Kłapouchego, który nieustannie gubi ogon, nieśmiałego Prosiaczka o wielkim sercu, rozbrykanego Tygrysa, czy praktycznego Królika i wszystkowiedzącej Sowy zebrane w wielu publikacjach i wydawane wciąż w nowych książkach mogą być dobrą okazją do rozpoczęcia przygody z czytaniem. Pogodny z natury, oddany przyjaciel Kubuś z pewnością będzie dla kolejnego pokolenia najmłodszych czytelników doskonałym przewodnikiem po świecie literatury.
Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka jest doskonałą okazją do przypomnienia sobie o tym niezwykłym bohaterze i jego przyjaciołach, w związku z tym ogłaszamy, że:  

w Szkole Podstawowej nr 4 w Świdniku
w dniach 10 – 17 stycznia 2014r.
odbędzie się TYDZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA 
 

Zapraszamy do udziału w akcji i życzymy miłej zabawy.    

Pomysłodawca: Beata Zarosińska 
Koordynatorzy akcji: Beata Zarosińska 
i Agnieszka LubowieckaTydzień Kubusia Puchatka
10 – 17 stycznia 2014
- podsumowanie - Gazetki szkolne


 • Prezentacja multimedialna HISTORIA KUBUSIA PUCHATKA.pptx- Jakub Góra klasa 5a,
 • Gazetka szkolna- Kilka słów o autorze powieści „Kubuś Puchatek”  - M. Wróbel, K. Boruch uczniowie klasy 5b i pani Magdalena Bartkowiak 
 • Gazetka szkolna- Mądrości i cytaty pochodzące z Kubusia Puchatka – wykonane Monika Pytlak uczennica klasy 6a i pani Agnieszka Lubowiecka– korytarz I piętro, Kaja Błaszczak, Milena Binięda uczennice klasy 4a – sala 110C i nauczyciele świetlicy - korytarz II piętro
 • Stumilowy Las w SP4 - plakaty przedstawiające mapkę z Kubusia Puchatka oraz poszczególne miejsca na niej – p. Agnieszka Lubowiecka i Julia Leśniak klasa 6a
 • Gazetka przedstawiająca wierszyki i piosenki „tworzone” przez Kubusia Puchatka – Adam Fałdyga klasa 6b  i pani Agnieszka Lubowiecka
 • Plakaty przedstawiające sceny z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi – uczniowie 0 – 6
 • Gazetka z opisem postaci z „Kubusia Puchatka” wykonana przez uczniów klasy 4a w sali 110C  - p. Beata Zarosińska
 • Plakaty przedstawiające postacie z „Kubusia Puchatka”  - uczniowie klasy 4b sala 111C – p. Zofia Wnuczek
 • Gazetka z postaciami „Kubusia Puchatka” wykonana przez uczniów klasy 5a w sali 102C  - p. Elżbieta Żuk - Suska
 • Kulinaria – potrawy z miodu – gazetka na korytarzu w wykonaniu Wiktorii Puch klasa 5b – p. Magdalena Bartkowiak
 • Gazetka o Kubusiu Puchatku wykonana w języku angielskim – p. Urszula Jabłońska
1.gif
 • Krótkie opowiadania o Kubusiu Puchatku wywieszone na korytarzy szkolnym  Różne postacie Kubusia Puchatka


1.gif1.gif
 • Makieta „Stumilowego Lasu” w wykonaniu uczniów klasy 3b – Danuta Serafińczuk
 • Wystawa książek o Kubusiu Puchatku w bibliotece szkolnej – p. Małgorzata Andrzejewska
1.gif 1.gif
 


Kubuś na lekcjach

 • Czytanie fragmentów książki „Kubuś Puchatek” – klasy 0 – 6
 • Kubusiowe potyczki matematyczne – okazjonalne zajęcia matematyczne dla uczniów klas 4 – p. Beata Zarosińska
 • Samodzielnie nakręcony teledysk do piosenki z „Kubusia Puchatka” – wykonany przez  uczniów z klas 4a, 5a i 6b. 
 •  „Winnie the Pooh and his friends too” – geneza powstania książki “Kubuś Puchatek” – okazjonalne zajęcia na lekcji języka angielskiego dla uczniów klas 1a, 2b, 4a, 5a, 5b – I grupa, 6a – p. Urszula Jabłońska Podsumowanie akcji - piątek - 17 stycznia

1.gif1.gif1.gif
 • W piątek na podsumowanie akcji, klasa 4a przyszła z przyklejonymi na ubranie plakietkami z logiem akcji, logo wykonane przez wychowawcę panią Beatę Zarosińską
 • Tego dnia największą atrakcją była wizyta Kubusia Puchatka w naszej szkole, odwiedził on nie tylko szkołę podstawową, ale również przedszkole i liceum- w jego postać wcieliła się pani pedagog Marzena Szymecka.
1.gif1.gif 
1.gif1.gif1.gif
 • Test sprawdzający znajomość powieści „Kubuś Puchatek”, reprezentacja klasy pisała test ze znajomości powieści. Test ułożony przez uczennicę klasy 6a – Magdalenę Płońską  
 • Wyniki testu: "Czy znasz powieść pt. Kubuś Puchatek"?
  • I miejsce 9,6pkt: klasa 6a, 6b, 5a
  • II miejsce 9,3 pkt: klasa 4b
  • III miejsce 9 pkt: klasa 4a
  • IV miejsce 8,3 pkt: klasa 5b
 • Którą postać lubisz najbardziej (wg ilości głosów):
  Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Kłapouchy, Krzyś, Tygrys, (Królik i Sowa - 0pkt)
 • Czy uważasz, że Królik jest miła postacią?
  Większość uważa, że nie. 
 • Co najbardziej podoba Ci się w Kubusiu? (cytaty wypowiedzi uczniów)
  • Najbardziej podoba mi się w nim to, że jest miły i śmieszny.
  • Podoba mi się to, że jest zabawny.
  • Podoba mi się to, że jest miły i potrafi rozweselić innych.
  • Podoba mi się to, że ma poczucie humoru.
  • Podoba mi się jego głupota.
  • Podoba mi się w nim wszystko.
  • W Kubusiu najbardziej podoba mi się to, że jest zabawny i lubi pomagać przyjaciołom.
  • Podoba mi się to, że jest taki głupiutki i naiwny.
  • Podoba mi się to, że jest optymistą i nigdy się nie poddaje.
  • Podoba mi się to, że jest pozytywnie nastawiony do życia.
  • W Kubusiu najbardziej podoba mi się jego łakomstwo i poczucie humoru.Świetlica: (nauczyciele świetlicy)

1.gif1.gif1.gif 1. Ozdobienie korytarza plakatami zawierającymi zabawne fragmenty z „Kubusia Puchatka”, kolorowanki z postaciami z Kubusia Puchatka, wykonane przez uczniów w świetlicy,
 2. Prace plastyczne z Kubusiem Puchatkiem
 3. Gazetka w świetlicy o Kubusiu Puchatku
 4. Czytanie fragmentów książek „Kubuś Puchatek”
 5. Oglądanie filmów o Kubusiu Puchatku
 6.  Prezentacja multimedialna przedstawiająca postacie z książki – p. Marta Binięda
 7. Nauka piosenki o Kubusiu Puchatku – p. Agnieszka Czajka
 8. Ozdobienie świetlicy żółtymi balonami i misiami z papieru   


Dziękuję za wspólną zabawę zarówno uczniom jak i nauczycielom.
Beata Zarosińska


Szkolny Festiwal Ziemniaka – podsumowanie

data aktualizacji: 09 Października 2013

Szkolny Festiwal Ziemniaka – podsumowanie

 W dniach 25 września – 7 października 2013 roku w naszej szkole odbywał się Szkolny Festiwal Ziemniaka. Działania podjęte w ramach festiwalu miały na celu zintegrowanie środowiska szkolnego, pobudzanie dziecięcej wyobraźni i kreatywności, motywowanie do pracy w grupie, a także inspirowanie uczniów do poszukiwania i odkrywania wiedzy na temat otaczającego ich świata.

W tym roku szkolnym pochyliliśmy się nad ziemniakiem.

Pani Magdalena Bartkowiak wraz z uczniami klasy 5b Adrianem Chmielem i Wiktorią Puch przygotowali gazetkę dotyczącą pochodzenia, historii i hodowli ziemniaka.

Pani Marta Binięda oraz pani Małgorzata Andrzejewska zaprezentowały potrawy z ziemniaków w formie pięknych plakatów, które zdobią szkolny korytarz. Uczniowie poznali proste przepisy na pyszne i zdrowe potrawy z ziemniaków, które mogą wykonać samodzielnie.

DSC_0518.JPGPani  Urszula Jabłońska i pani Karolina Morawska przygotowały gazetkę ścienną zatytułowaną  Ziemniak w kulturze anglosaskiej, z której dowiedzieliśmy się przeróżnych ciekawostek i oczywiście szlifowaliśmy naszą angielszczyznę.


Pani Karolina Morawska zajęła się również gromadzeniem okazów ziemniaczanych, które natura obdarzyła przedziwnym kształtem. W ramach plebiscytu uczniowie przynosili ziemniaki, spośród których jury wyłoniło  te, o najdziwniejszym kształcie. Właściciele „cudaków” zostali nagrodzeni. [Zobacz zdjęcia]


Koło literackie, które tworzą Julia Leśniak, Kasia Żurek, DSC_0524.JPGMonika Pytlak, Magda Płońska oraz Adam Fałdyga, zajęło się zgromadzeniem informacji dotyczących ziemniaka zapisanych w słownikach współczesnej polszczyzny. Uczniowie sięgnęli również po staropolskie źródła, w których ziemniak został bardzo ciekawie przedstawiony.  Efekty pracy grupy można obejrzeć na korytarzu na pierwszym piętrze naszej szkoły. Opiekunka koła, Agnieszka Lubowiecka, zgromadziła także reprodukcje ukazujące to prozaiczne warzywo jako motyw malarski.

                                                       

Nie zabrakło także ziemniaczanych konkursów. Pani Beata Zarosińska zaproponowała „Wkręcanie ziemniaka w matematykę”, a pani Agnieszka Lubowiecka napisanie wiersza na temat ziemniaka. Okazało się, że ziemniak to wdzięczne warzywo, które nasyci, zabawi, umili czas, ale i pomoże opanować matematykę . Nagrodzone prace literackie zostały opublikowane na niniejszej stronie.

Należy dodać, iż ziemniak towarzyszył nam także w czasie jesiennych wycieczek, które poszczególne klasy odbywały w tych dniach. Zarówno klasy 4-6 jak i 1-3 uczestniczyły  w Święcie Pieczonego Ziemniaka zorganizowanego na terenie Zespołu Pałacowo- Parkowego w  Wierzchowiskach. Zdjęcia oraz wspomnienia z wyjazdów publikujemy na naszej stronie internetowej.

Święto Pieczonego Ziemniaka: klasa 4a i 4b;
FESTYN RODZINNY 2013

data aktualizacji: 03 Czerwca 2013

VII Festyn Rodzinny „Tajemnice kwiatów”

    Festyn rodzinny organizowany w Szkole Podstawowej Nr 4 w Świdniku stał się już tradycją.

    W tym roku, 25 maja, odbyła się już siódma edycja imprezy, tym razem zatytułowana „Tajemnice kwiatów”. Spotkanie obfitowało w wiele atrakcji, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nic też dziwnego, że podczas spotkania świetnie bawiły się nie tylko dzieci, ale również ich rodzice...30 - lecie szkoły

data aktualizacji: 04 Lutego 2013

Rocznica stanowi sposobność do refleksji nad dziejami funkcjonowania małej społeczności lokalnej jaką jest Szkoła  Podstawowa Nr 4 im. gen. Władysława Sikorskiego. Historia i działania naszej szkoły stanowią ważną część budowy tożsamości miasta Świdnika.

Warto zatrzymać się na chwilę nad 30-letnią tradycją szkoły. Jest to łatwiejsze » poprzez osobisty 30-letni udział, a jednocześnie trudniejsze » poprzez zdanie sobie sprawy, że żadna publikacja nie opisze działań a co najważniejsze nie przekaże atmosfery Naszej Szkoły.

Wydawnictwo, które oddajemy w Państwa ręce stanowi zaledwie przyczynek do dziejów tejże szkoły. Mam nadzieję, że zachęci ono do powstawania następnych publikacji.

Szkoła przez 30 lat ulegała ciągłym przemianom. Zmieniali się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Następowały zmiany programowe i organizacyjne w oświacie.

Szkoła od jednostki samodzielnej przeszła w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 wspólnie z II Liceum Ogólnokształcącym im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i Gimnazjum Nr 2 im. Lotników Polskich.

Od 1992 r. dane mi jest pełnić funkcję Dyrektora. W tym czasie zmieniały się wyzwania stawiane przed szkołą. Po trudach pierwszych lat funkcjonowania w warunkach stanu wojennego rok 1989  postawił nowe zadania wychowania i funkcjonowania społeczności szkolnej w wolnej Polsce.

Imię i słowa Patrona zobowiązywały.

»Jedynym mym celem jest wolna
Sprawiedliwa i wielka Polska
Ku tej Polsce Was prowadzę
I z Bożą pomocą doprowadzę».

Na zajęciach wychowania technicznego z mosiężnej blachy zaoferowanej przez jednego z rodziców wykonywałem koronę do orła, który do dnia dzisiejszego jest zamocowany nad wejściem do budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1.

Mimo wielu przekształceń szkoła mieści się w tym samym lecz znacznie unowocześnionym budynku otoczonym zespołem nowoczesnych boisk.

Czwórka ze swoimi osiągnięciami trwale wpisała się w dokonania świdnickiej oświaty.

Serdecznie dziękuję Gronu Pedagogicznemu, Rodzicom i Uczniom za trudną, ale i owocną pracę w szkole. Dziękuję za wsparcie dla naszej działalności oraz wielokrotnie okazywaną sympatię.

Ryszard Borowiec


Koci bal

data aktualizacji: 23 Marca 2012


Artykuł pochodzi z "Głosu Świdnika" nr 9 z 2012 roku


Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego Nr 4 w Świdniku

copyright Beata Zarosińska