Rozpoczęcie roku w przedszkolu

Kochani Rodzice!

         Początek roku 2020/2021 zbliża się do nas wielkimi krokami. Każdy początek jest szczególnie ważny zwłaszcza ten, w którym nasi najmłodsi stawiają pierwsze kroki w przedszkolu.

         W związku z tym pragnę Państwa zaprosić na pierwsze spotkania z wychowawcami oraz przekazać garść informacji organizacyjnych. Zwłaszcza, że ten rok będzie inny niż wszystkie, ponieważ wciąż jesteśmy zobowiązani do przestrzegania wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej, związanych ze stanem epidemiologicznym w naszym kraju.

Na pierwsze zebrania z wychowawcami zapraszam zgodnie z poniższym harmonogramem:

         Przedszkolaki nie mają uroczystej inauguracji roku szkolnego – dopiero po okresie adaptacyjnym odbędzie się uroczyste pasowanie na przedszkolaka w grupie najmłodszej.

         W dniu 01.09.2020r. zapraszamy już od godziny 6.00 dzieci z I i II grupy przedszkolnej bezpośrednio do budynku przedszkola. Natomiast dzieci z grup III, 0a i 0b zapraszamy do budynku szkoły, gdzie w wyznaczonych szatniach mogą pozostawić ubranka, a następnie wraz z jednym rodzicem przejdą do sal

  • grupa III – sala 211C
  • grupa 0a – sala 210C
  • grupa 0b – sala 201C

i pozostaną pod opieką nauczycieli.

         Dzieci z grup III, 0a, 0b  wraz z jednym rodzicem/opiekunem, na teren szkoły wchodzą wejściem od strony czerwonego boiska.

         Dzieci z grup I i II wraz z jednym rodzicem wchodzą do szatni na teren przedszkola. W szatni jednocześnie może przebywać czworo rodziców z dziećmi.

 

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych