Życzenia na koniec Roku Szkolnego

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie,

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy,

W pierwszej kolejności chciałabym zwrócić się do Naszych Uczniów, bo to przecież oni są  Najważniejszym ogniwem Naszej szkoły.

Był to dla nas wszystkich rok wyjątkowy. Trudny, ale też wzbogacający nas w nowe doświadczenia.

Od Was wymagał większej samodzielności, a przede wszystkim samodyscypliny – i to jest plus tej sytuacji. Z drugiej jednak strony jesteśmy świadomi, że brak bezpośredniego kontaktu z nauczycielami, bezpośredniego uczestnictwa w zajęciach, brak kontaktu z rówieśnikami – to obszary, które okazały się bardzo trudne.

Dziękujemy za Wasz aktywny udział w lekcjach online i systematyczne odsyłanie zadań swoim nauczycielom.

Gratulujemy Wam wyników uzyskanych na świadectwie promocyjnych, zdobytych nagród oraz wyróżnień.

Szczególne  gratulacje kierujemy do naszych tegorocznych Absolwentów! Z niezwykłym spokojem przeszliście przez zawirowania, związane z przesunięciem na czerwiec terminu egzaminu ósmoklasisty.

Życzymy Wam wysokich wyników i odpowiedzialnych wyborów szkół ponadpodstawowych.

Szanowni Rodzice!

To właśnie Państwu należą się szczególne podziękowania. Za trud włożony w przygotowanie do podjęcia nauki zdalnej Waszych dzieci. Wspieranie i pomaganie w pokonywaniu trudności.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że w tych niecodziennych okolicznościach nauki zdalnej, byliście Państwo przy swoich dzieciach, dbaliście o ich bezpieczeństwo emocjonalne.

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy!

Za nami niezwykle trudny czas. Czas, który z dnia na dzień sprawił, że musieliśmy przeorganizować swój warsztat pracy.

Dziękujemy za Waszą otwartość, zaangażowanie i poświęcenie.

Na nachodzące wakacje życzymy Wam drodzy Uczniowie, Nauczyciele oraz Rodzice przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku, wspaniałej pogody i odłożenia wszystkich urządzeń telekomunikacyjnych.

Marzena Szymecka

Świdnik, 26 czerwca 2020r.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych