Zgłoszenie do przedszkola

Szanowni Państwo,

Decyzją Premiera, od dnia 6 maja wracają do funkcjonowania żłobki i przedszkola. Po wspólnych ustaleniach z naszym organem prowadzącym Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej nr 4 im. gen. Władysława Sikorskiego w Świdniku wznowią swoją działalności od 11 maja.

Aby zapewnić należytą opiekę i bezpieczeństwo Państwu, a przede wszystkim Naszym Przedszkolakom, bardzo prosimy, w terminie do 4 maja o przesłanie do wychowawców informacji, kto z Państwa będzie potrzebował zapewnienia zajęć opiekuńczych dla dziecka.

Prosimy, aby decyzje podejmowane przez Państwa były przemyślane. Opiekę zapewnić możemy w pierwszej kolejności dzieciom, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką nad dzieckiem w domu, dzieciom pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rodzice, którzy nie planują posyłania dziecka do przedszkola proszeni są o przesłanie, krótkiej informacji przez dziennik, do wychowawcy, w której poinformują, że nie będą korzystali z opieki przedszkolnej.

 

Rodzice, którzy podejmą decyzję o posłaniu dziecka do przedszkola proszeni są o skopiowanie, wypełnienie oraz przesłanie do wychowawcy zgłoszenia, poprzez dziennik elektroniczny, wg wzoru z załącznika.

Marzena Szymecka

 

Zgłoszenie do przedszkola

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych