Egzamin z Tabliczki Mnożenia

  20191004_080021(1)_resized 4 października obchodzimy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Tego dnia podsumowujemy naszą tygodniową akcję, mającą na celu przypomnienie i utrwalenie tych działań.

    Przed godziną ósmą uczniowie klasy 5a (w ramach innowacji matematycznej) zorganizowali godzinny patrol na terenie szkoły, przeprowadzając egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia. Do egzaminu przystąpili pracownicy szkoły (dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracyjni), uczniowie naszego Liceum, nasi starsi koledzy  oraz rodzice. Każdy uczestnik, który rozwiązał poprawnie wszystkie działania uzyskał nakleję „Experta Tabliczki Mnożenia” i słodki upominek. A na zakończenie egzaminu uczestnicy przybijali „piątkę” lub „żółwika”.

   Uczniowie klas 2 – 8 tego dnia na swoich lekcjach przystąpili do egzaminu pisemnego.  Ci, którzy zdali egzamin uzyskają „CERTYFIKAT znajomości Tabliczki Mnożenia”. Wyniki poznamy w poniedziałek.

   Kolejna taka akcja już za rok. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również zostanie przyjęta z takim entuzjazmem, a mistrzów tabliczki mnożenia będzie jeszcze więcej.

   Dziękujemy wszystkim za pomoc, wsparcie i udział w akcji. Organizatorki Beata Zarosińska, Ola Morawska i Małgorzata Firszt.

 

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych