RODZINNE DYKTANDO

DSC_0429

27 lutego odbył się konkurs Rodzinne Dyktando. Uczestnikami byli uczniowie z klas 4 – 6 wraz z jednym członkiem rodziny – mamą, tatą, babcią, siostrą, bratem. Ich zadaniem było wspólne napisanie dyktanda. Kiedy komisja sprawdzała prace konkursowe, uczestnicy poznali ciekawostki matematyczne! Projekcja kilku krótkich filmików, kodowanie i układanie tangramów były świetną zabawą. Wszyscy uczestnicy z zapałem wykonywali matematyczne łamigłówki. Po chwili rozluźnienia nastąpiło ogłoszenie wyników:

1 miejsce zajęła Anna Leśny z bratem Jarosławem Leśnym (uczennica klasy 4a)

2 miejsce zajęła Anna Grzegorczyk z bratem Panem Patrykiem Grzegorczykiem (uczennica klasy 5c)

3 miejsce zajął Mateusz Fałdyga z bratem Adamem Fałdygą (uczeń klasy 6a)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział
w konkursie oraz świetną zabawę i poświęcony czas. Składamy podziękowania p. Magdalenie Kołodyńskiej – pomysłodawczyni konkursu, a także p. Beacie Zarosińskiej za doskonałą zabawę z matematyką oraz paniom Agnieszce Lubowieckiej i Agnieszce Żembrowskiej za pomoc w sprawdzaniu dyktand. Mamy nadzieję – do zobaczenia za rok!

Zapraszamy również na Facebooka Głosu Świdnika

 

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych