TAJEMNICZY OGRÓD W KLASACH 5a i 5c

Uczniowie klasy 5a i 5c przenieśli się do tajemniczego ogrodu Mary Lennox – głównej bohaterki powieści F.H. Burnett. Ich zadaniem było wykonanie gry planszowej do lektury. Praca w grupach przyniosła doskonałe efekty! Planszówki na pewno posłużą do przypomnienia i utrwalenia treści utworu. Chętni uczniowie wykonali makiety tajemniczego ogrodu. Prace były… cudowne! Zorganizowano ich wystawę oraz szkolny konkurs. Pierwsze miejsce zajęły uczennice klasy 5a: Karina Kućmińska, Inga Pizoń i Zuzia Duda, drugie miejsce należało do ucznia klasa 5c: Oskara Wisowatego, zaś trzecie miejsce – dla uczennic klasy 5a: Karoliny Kowalik i Weroniki Weremko. Wszystkie prace były podziwiane przez młodszych i starszych kolegów. To były niesamowite lekcje języka polskiego!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych