ZABAWA CHOINKOWA

            Karnawał, to niewątpliwie czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji do tego, aby się zabawić.

Dnia 15 stycznia 2019 roku w naszym przedszkolu odbyła się długo wyczekiwana -zabawa choinkowa. Dzieciaki wraz z rodzicami przygotowały wspaniałe stroje karnawałowe. Wśród radosnych, rozbrykanych przedszkolaków, nie zabrakło księżniczek w pięknych sukniach, barwnych motylków, wróżek, odważnych strażaków i Batmanów, a także Spidermanów i wiele, wiele innych. Nasi najmłodsi mieli możliwość wspólnie potańczyć i pośpiewać swoje ulubione utwory.

Zwieńczeniem balu okazała się wizyta Świętego Mikołaja, który odwiedził naszych przedszkolaków. Dzieciaki zaprosiły go do wspólnej zabawy. Na koniec, Mikołaj obdarował prezentem każde z dzieci.

Radość i szczęście na twarzach naszych małych przebierańców zapamiętamy na bardzo długi czas.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych