DZIEŃ BABCI I DZIADKA 22.01.2019r. (Gr. „Liski”)

50676829_525613477930548_934517843465076736_n

            Dzień Babci i Dziadka, to niewątpliwie jedne z piękniejszych dni w roku, w który obdarzani są Oni szczególnymi prezentami, przede wszystkim – dowodami miłości. Babcia oraz dziadek są szczególnymi osobami w życiu każdego człowieka, dlatego już od najmłodszych lat staramy się, aby w jak najlepszy sposób celebrować ich święto.

            22 stycznia 2019r. pod okiem pań: Karoliny Misiak i Edyty Wisowatej, dzieci z grupy „Liski” przygotowały przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka.

            Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny, było wiele pięknych wierszy oraz piosenek, a także układów  tanecznych. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. Następnie dzieci wręczyły swoim najbliższym niespodzianki, które wykonały wspólnie ze swoimi rodzicami na warsztatach świątecznych. Po części artystycznej goście, zostali zaproszeniu na słodki poczęstunek.

            Szczęśliwe twarze babć oraz dziadków pokazują nam, jak ważne są takie spotkania. Był to z pewnością dzień niezwykły, zarówno dla dzieci, a także wszystkich przybyłych gości, dzień pełen wzruszeń, radości i uśmiechów.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych