Zajęcia z Panem Adrianem Kraciem w klasie 5a

49796459_218750939067657_1577292946653315072_n

8 stycznia uczniowie klasy 5a wzięli udział w zajęciach prowadzonych przez p. Adriana Kracia, psychologa, reżysera teatralnego. Tematem była rola dialogu w rozwiązywaniu problemów i konfliktów. Na rozpoczęcie uczniom została zaproponowana zabawa ruchowa na koncentrację i uwagę. Następnym punktem było omówienie istoty dialogu, który jest niezbędny w rozwiązywaniu problemów. Uczniowie zostali podzieleni na grupy i mieli za zadanie przedstawienie scenek, dotyczących konkretnych sytuacji. Każdy zespół musiał uwzględnić poszczególne elementy oraz zastosować rozwiązanie problemu, stosując przy tym dialog. Przedstawione scenki zostały omówione przez p. Kracia, dzięki czemu wszyscy wiedzieli, jakie popełnili błędy. Zajęcia bardzo spodobały się uczniom. Z pewnością była to inna forma prowadzenia zajęć wychowawczych. Pan Adrian Krać prowadził warsztaty również w innych klasach, gdzie temat został ustalony w zależności od potrzeb.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych