Zajęcia profilaktyczne w klasie 4a

20190108_145107_HDR

8 stycznia uczniowie klasy 4a mieli przyjemność wzięcia udziału w nietypowej lekcji profilaktycznej prowadzonej przez pana Arkadiusza Kracia, aktora, trenera teatralnego. Lekcja została poświęcona tematyce stresu. Czym jest, kiedy się pojawia i czy można jakoś sobie z nim radzić. Zajęcia rozpoczęły się krótką zabawą na koncentracje. Następnie uczniowie podzieleni zostali na grupy. Ich zadaniem było przedstawienie krótkich scenek przedstawiających sytuacje stresowe. Następnie po omówieniu ich, każda grupa poprawiała scenę tak, aby pokazać metodę na rozwiązanie sytuacji stresowej. Uczniowie byli bardzo zaangażowani i chętnie współpracowali z panem prowadzącym. Wykazali się ogromną pomysłowością, kreatywnością, umiejętnością pracy w grupach i zdolnościami aktorskimi.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych