KLASY 5 NA SPEKTAKLU PT. „TAJEMNICZY OGRÓD”

46495474_273391513519968_8288222824607252480_n

20 listopada wraz z wychowawcami p. Magdaleną Kołodyńską, p. Tomaszem Kocińskim, p. Elżbietą Wanarską oraz p. Katarzyną Świerszcz i p. Urszulą Jabłońską mieliśmy okazję obejrzeć spektakl pt. „Tajemniczy ogród”. Został on przygotowany przez Krakowską Agencję Artystyczną i nawiązywał do powieści F.H. Burnetta. Największe wrażenie wywarła na nas muzyka, która oddawała nastrój tajemniczości. Interesująca była także scenografia – część wydarzeń działa się za szklaną gablotą. Postaci głównych bohaterów – Mary i Collina – były nam bardzo bliskie. Odnaleźliśmy przykłady własnych negatywnych zachowań i dzięki spektaklowi wiemy, co należy zrobić, aby być dobrym człowiekiem. Mimo, iż przedstawienie bardzo nam się podobało, z radością wróciliśmy do szkoły na ulubione lekcje!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych