SPOTKANIE JESIENNO-PATRIOTYCZNE ,,POLSKA ZŁOTA JESIEŃ”

20181029_174236

Dnia 29 października 2018r. dzieci z grupy II ’’Liski’’ pod okiem wychowawców: Edyty Wisowatej i Karoliny Misiak przygotowały uroczyste jesienno-patriotyczne spotkanie z rodzicami  pt.’’Polska złota jesień’’.

 Przedszkolaki zaprezentowały rodzicom oraz zaproszonym gościom program artystyczny.  Z odwagą recytowały wiersze o tematyce jesiennej,  oraz nawiązujące do 100- lecia odzyskania Niepodległości.  Śpiewały jesienne piosenki inscenizując je ruchem, tańczyły z kolorowymi chusteczkami oraz z flagami w ręku,recytowały wiersze patriotyczne. Na koniec  części artystycznej, wspólnie odśpiewano hymn.Wszyscy gromkimi brawami oklaskiwali małych artystów.

Nie zabrakło czasu na wspólne rozmowy, zabawy, zdjęcia  czy na słodki poczęstunek.

Dziękujemy za wspólne spędzenie tego jesiennego wieczoru, rodzicom,Panu dyrektorowi Mirosławowi Królowi, Pani wicedyrektor Marzenie Szymeckiej oraz Pani Agnieszce Czajce za  oprawę muzyczną. Dzięki nim, ten wieczór długo zostanie w naszej pamięci…

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych