Apel z okazji 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

9 listopada w naszej szkole obchodziliśmy uroczystość 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Na jej początek wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy cztery zwrotki hymnu. Niezwykle przejmującą i wzruszającą akademię zaprezentowali uczniowie klasy 7a z wychowawczynią p. Olą Morawską. Przygotowany przez p. Ewę Bieniek chór wykonał pieśni patriotyczne. Mieliśmy niepowtarzalną okazję wysłuchania wspomnień gościa zaproszonego na tę uroczystość – Pani Barbary Zwolińskiej ze Stowarzyszenia Rodzin Katyńskich. Pani Barbara opowiedziała o trudach życia w okresie okupowanej Polski. Tę historię zapamiętamy na długo. Najważniejszym przesłaniem spotkania całej społeczności szkolnej był apel o stałą obronę niepodległości Naszej Ojczyzny, troskę o Jej dobro i dobro wszystkich Polaków.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych