Spektakl pt.” Wywrócona bajka o kapturku”

P_20180912_115610

W dniu 12.09.2018r. (środa) grupy 0A i 0B uczestniczyły w spektaklu pt.” Wywrócona bajka o kapturku”  w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku.

Teatr Kultureska, bazując na znanej wszystkim dzieciom baśni Braci Grimm, stworzył autorski spektakl, mający charakter bajki o tematyce ekologicznej. Poprzez spektakl dzieci uczą się dbać o środowisko naturalne, a także pogłębiają swoją świadomość ekologiczną. Przedstawienie uczy szacunku wobec drzew i lasów, a także uwrażliwia dzieci na liczne problemy środowiska. Dzięki udziałowi w spektaklu dzieci poszerzą swoją wiedzę na temat segregacji odpadów, sposobów unikania powstawania odpadów oraz możliwościach ponownego wykorzystania odpadów. A to wszystko dzięki dobrej zabawie!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych